Drugi razred

Obrazovni profil

Odjeljenje

Razrednik

medicinski tehničar

II a

Senada Murtić, prof.

 

1.Alagić (Senad) Emina

2.Alagić (Senad) Mirsad

3.Babić (Enes) Melisa

4.Bajrić (Asmir) Ajla

5.Begić (Hamdo) Rejhana

6.Ćoralić (Adnan) Davud

7.Demirović (Bahrudin) Amna

8.Dindić (Bajro) Sabina

9.Draganović (Sejad) Nadina

10.Džinić (Asim) Mirsada

11.Eljazović (Husein) Berina

12.Fileković (Ahmet) Hanah

13.Grošić (Hajrudin) Elma

14.Grošić (Hajrudin) Erna

15.Hadžipašić (Nedžad) Sara

16.Halilović (Nedžad) Amar

17.Haskić (Samir) Amina

18.Haščić (Muhamed) Elhana

19.Huskić (Ekrem) Emina

20.Ibrahimpašić (Mustafa) Irfan

21.Japić (Mujaga) Adna

22.Kaljiković (Ismet) Edin

23.Kolupčić (Izet) Ajla

24.Majanović (Fahrudin) Seid

25.Misaljević (Husein) Sajra

26.Mujanović (Izet) Ferida

27.Mulalić (Rifet) Aldina

28.Pašić (Amir) Ammar

29.Rahmanović (Mehmed) Amina

30.Softić (Dženan) Dženita

31.Šepić (Mehmed) Azra

32.Toromanović (Fahrudin) Sumeja

 

 

Obrazovni profil

Odjeljenje

Razrednik

medicinski tehničar

II b

Safeta Todorovac, prof.

 1.Abdijanović Selma

2.Alibabić Edna

3.Amidžić Amna

4.Babačić Seniha

5.Badnjević Ajla

6.Civić Bejza

7.Ćejvanović Sara

8.Delić Armin

9.Dervišević Alma

10.Dizdarić Muhamed

11.Fajković Zerina

12.Hirkić Hana

13.Hodžić Lejla

14.Jaganjac Esma

15.Jukić Zarina

16.Kečanović Hamida

17.Keranović Adina

18.Kovačević Hana

19.Kozlica Lejla

20.Murić Ajdin

21.Omeradžić Said  

22.Sinanović Samra

23.Suljić Ilma

24.Topić Jasmina

25.Tulić Anesa

26.Zolić Muhamed

27. Zulić Elma

28.Zulić Lejla

29.Žunić Emina

  

Obrazovni profil

Odjeljenje

Razrednik

medicinski tehničar

II c

Sadina Hrnjica, prof.

 

1.Bašić  Mirza

2.Beganović  (RedžSanela

3.Čelebić Amar

4.Čirić  Adelisa

5.Dekić  Amina

6.(Rešad)   Medina

7.Halilagić   Rukija

8.Hebilović    Azra

9.Ibrahimagić    Ena

10.Kanurić   Merisa

11.Kapić    Hanna

12.Kapić    Zerina

13.Kličić  Merisa

14.Ljubijankić    Ajla

15.Mahmutović  Nadina

16.Malkoč   Kemal

17.Mehmedagić  Amra

18.Murić   Lejla

19.Nuhanović   Emra

20.Nuhanović   Enes

21.Osmanagić    Dalila

22.Pečenković   Ena

23.Rekić   Sara

24.Ružnić   Sadina

25.Salkić    Dželila

26.Salkić    Najda

27.Salkić   Enisa

28.Šarić   Sara

29.Skalić   Erna

30.Veladžić    Šeherzada

31.Velić   Emina

  

Obrazovni profil

Odjeljenje

Razrednik

medicinski tehničar

II d

Adnan Saračević, prof.

 

1.Balić (Emir) Adisa

2.Bajrić (Emsad) Dženan

3.Bilić (Nijaz) Elvina

4.Brkić (Remzo) Ajka

5.Brkić (Remzo) Ajdina

6.Bećirević (Safet)Meho

7.Bužimkić (Elvis) Jasmina

8.Čelebić (Mirsad) Adela

9.Duranović (Suad) Nudžejma

10.Džaferović (Nermin) Dženana

11.Husić (Almir) Ammar

12.Harbaš (Benhart) Benjamin

13.Halilagić (Almir) Ema

14.Hrustanović (Jasmin) Lorena

15.Hasanagić (Elvir) Sara

16.Jonuzović (Izet) Emina

17.Jašić (Irfan) Ibrahima

18.Jusić (Hamdija) Ilvana

19.Kazaz (ŠSelma

20.Lipovaća (Amir) Ena

21.Mujnović (Hajrudin) Mirza

22.Muminović (Mirsad) Mirza

23.Prošić (Mustafa) Selma

24.Reizović (Elvir) Amra

25.Rekić (Dževad) Ajla

26.Sulić (Ismet) Aldijana

27.Selimović (Hamo) Jasmin

28.Tahirović (Amir) Selina

29.Vuković (Duško) Karlo

30.Zulić (Senad) Aida

31.Zulić (Zijad) Selma

32.Zehinović (Samir) Amina

 

 

Obrazovni profil

Odjeljenje

Razrednik

farmaceutski tehničar

II e

Klaudije Ljubijankić, prof.

 

1.Abdijanović Melisa

2.Bašagić Almin

3.Bosnić Adelita

4.Brkić Sajna

5.Ćoralić Alija

6.Dervišević Ermina

7.Dizdarević Ajna

8.Duraković Medina

9.Džamastagić Dino

10.Fajković Orhan

11.Fileković Adela

12.Fileković Meša

13.Hadžić Selma

14.Islamović Belma

15.Kadić Mirza

16.Kasić Ermina

17.Kurtović Hana

18.Kurtović Ilvana

19.Melkić Amna

20.Midžić Elvir

21.Omanović Adnan

22.Ružnić Nadja

23.Semanić Nejra

24.Sulić Ajla

25.Šahbazović Edba

26.Šantić Marija

27.Šanić Lejla

28.Šušnjar Ifeta

29.Veladžić Adem

30.Veladžić Mersiha

31.Vojić Ajna

32.Žalić Hana

33.Žerić Adelisa

34.Žerić Ajla

  

Obrazovni profil

Odjeljenje

Razrednik

Laboratorijsko-sanitarni tehničar

II f

Selma Handukić, prof.

 

1.Abdić  Melisa

2.Bosnić  Saima

3.Čajić  Alan

4.Dizdarević  Elma

5.Dukić  Amina

6.Halilović  Dino

7.Handanović  Ilhana

8.Harčević  Amina

9.Islamović  Elma

10.Kasupović  Amar

11.Elma

12.Kišmetović  Ajla

13.Amar

14.Ljubijankić  Suada

15.Memagić  Haris

16.Midžić  Melisa

17.Mujnović  Adnan

18.Mušić  Hana

19.Nadarević  Arijana

20.Okić  Emir

21.Porčić  Sandi

22.Prošić  Almina

23.PućAdem

24.Raković  Arijana

25.Ramić  Anes

26.Ramić  Dalija

27.Raković Ena

28.Selma

29.Šabić  Faris

30.ŠušEmrah

31.Zulić  Alma

 

Obrazovni profil

Odjeljenje

Razrednik

Hemijski tehničar općeg smjera

II g

Iska Handukić, prof.

 

1. Alibabić Armin

2. Alibabić Senijela

3. Balić Nirma

4. Beganović Haris

5. Begić Almina

6. Beriša Elma

7. Čavkić Medina

8. Čelebić Asmir

9. Ćerimović Elha

10. Dedić Almina

11. Dedić Eldin

12. Dulić Džehva

13. Ikanović Emina

14. Islamović Edna

15. Islamović Murisa

16. Kahriman Haris

17. Kurtagić Sebina

18. Ljubijankić Mehrima

19. Mahmić Azra

20. Mešić Fatih

21. Rizvić Elma

22. Šekić Meliha

23. Velić Azra

24. Žerić Harun

  

Treći razred

Spisak  učenika  III a  školske 2017/18. godine
Stručno  zvanje: medicinski  tehničar
Razrednik:  JASNA ALAGIĆ, prof.

1.    Baltić Belma
2.    Begić Dženis
3.    Čajić Ermin
4.    Čausević  Maida
5.    Čaušević Kenan
6.    Ćehic Alisa
7.    Dautović Adelisa
8.    Dautović Smail
9.    Dervić Amila
10.    Fazlić Jasmin
11.    Grošić Nedžma
12.    Hadžić Jasmina
13.    HrnjicaNudžejma
14.    Hujić Selma
15.    Husić Vanesa
16.    Isaković Ajla
17.    Kurtović Armina
18.    Lonić Sinalda
19.    Majetić  Samra
20.    Memić Damir
21.    Mešić Almira
22.    Muranović Almedin
23.    Murić Nejra
24.    Pjanić Sajma
25.    Puškar Lejla
26.    Seferagić Lejla
27.    Selimović Nejra
28.    Suljić Sara
29.    Šahinović Sumeja
30.    Šekić Medina


Spisak  učenika III b  školske 2017/18. godine
Stručno  zvanje: medicinski  tehničar
Razrednik: DEDIĆ REFIKA, prof.
    

1.    Abdijanović Harisa
2.    Ahmetašević Merisa
3.    Ahmetašević Sabina
4.    Alukić Lejla
5.    Bajrić Nermina
6.    Burzić Musa
7.    Čelebić Samra
8.    Ćufurović Inea
9.    Dervić Zerina
10.    Duraković Zlata
11.    Galijašević Lejla
12.    Grošić Mejra
13.    Halkić Ilma
14.    Jašarević Aldijana
15.    Jašarević Asmir
16.    Jašarević Jasmina
17.    Kržalić Edin
18.    Kuduzović Ajla
19.    Liđan Adem
20.    Porčić Melisa
21.    Sadiković Anita
22.    Sedić Tarik
23.    Seferagić Amar
24.    Selimović Nirvana
25.    Spahić Adela
26.    Sušić Elmin
27.    Šahbazović Adna
28.    Šahinović Fatima
29.    Tijanović Arijana
30.    Zulić Dženana

Spisak  učenika  III c  školske 2017/18. godine
Stručno  zvanje: medicinski  tehničar
Razrednik: PETROVIĆ JURE, prof.

1.    Bečić Maida
2.    Behrić Aldijana
3.    Bešić Emina
4.    Čelebić Sadina
5.    Ćenanović Hana
6.    Dizdarević Admir
7.    Dizdarević Elma
8.    Džaferović Amel
9.    Hammami Adela
10.    Hasić Dženeta
11.    Imamović Hana
12.    Karabegović Lejla
13.    Kardašević Edin
14.    Kličić Džejlana
15.    Kličić Elvisa
16.    Kovačević Šejla
17.    Kozlica Selma
18.    Mahmutović Hana
19.    Mujnović Ajla
20.    Mujnović Ermana
21.    Omeradžić Alem
22.    Pandzić Murisa
23.    Ramaj Anesa
24.    Rekić Majda
25.    Skalić Ajla
26.    Šahinović Vedad
27.    Šakanović Adalina
28.    Šarić Ajla
29.    Šehić Anes
30.    Vesković Amila


Spisak  učenika  III d  školske 2017/18. godine
Stručno  zvanje: medicinski  tehničar
Razrednik: SEJDIĆ ELVIRA, prof.

1.    Aldžić Elhamna
2.    Alibegović Sandi
3.    Bajrektarević Harisa
4.    Balić Enver
5.    Bekonjić Kerima
6.    Čataković Ajla
7.    Ćehic Ajla
8.    Ćejvanović Aida
9.    Delić Redžepagić Nermin
10.    Dizdarić Ajdin
11.    Dželalagić Anes
12.    Emrulović Harun
13.    Hadžić Emina
14.    Halavać Ajla
15.    Hodžić Emir
16.    Jusić Emina
17.    Kanurić Kenan
18.    Kovačević Azra
19.    Kuduzović Amela
20.    Mulalić Ilhana
21.    Nuhić Ilma
22.    Poprženović Haris
23.    Porobić Fatima
24.    Rekić Irhad
25.    Sarkić Emir
26.    Sulejmanović Ela
27.    Šakanović Admira
28.    Šarić Lejla
29.    Šarić Sejla
30.    Velagić Ajla
31.    Velić Emira


Spisak  učenika  III e  školske 2017/18. godine
Stručno  zvanje: medicinski  tehničar
Razrednik:  ALIJAGIĆ AIDA, prof.

1.    Alagić Enio
2.    Bajric Amina
3.    Bašanović Dženita
4.    Bećirspahić Ibrahim
5.    Civić Dženisa
6.    Delalić Ajla
7.    Dizdarić Edina
8.    Džaferović Ema
9.    Gacic Fatima
10.    Hodžić Arijana
11.    Jašaragić Amar
12.    Kajtezović Belma
13.    Kanurić Amra
14.    Kličić Belma
15.    Kličić Fatima
16.    Kličić Lejla
17.    Mahmutagić Aida
18.    Mehulić Jasmina
19.    Mujak Merisa
20.    Mujnović Indira
21.    Musić Rijada
22.    Nuhanović Saud
23.    Puškar Almira
24.    Rahmanović Ekrem
25.    Ramulić Aida
26.    Seferović Fuad
27.    Vojić Mirza


Spisak  učenika  III f  školske 2017/18. godine
Stručno  zvanje:  hemijski  tehničar općeg  smjera
Razrednik: ŠARGANOVIĆ NERMA, prof.

  1. Alijagić Aldina
  2. Bećirspahić Ajla
  3. Begulić Enisa
  4. Čelebić Sanela
  5. Kahrić Alemdar
  6. Karabegović Hana
  7. Kurjaković Sara
  8. Kurtović Elmedina
  9. Kurtović Sabina
  10. Malkoč Ahmed
  11. Muhić Saira
  12. Mujčić Ajla
  13. Nadarević Ajla
  14. Ramulić Ajla
  15. Šakonjić Esma
  16. Zulić Medina
  17. Redžić Sara
  18. Duraković Sebila
  19. Dizdarević Nejra

 

 

1.       Alijagić Aldina

2.       Bećirspahić Ajla

3.       Begulić Enisa

4.       Čelebić Sanela

5.       Kahrić Alemdar

6.       Kapić Melisa

7.       Karabegović Hana

8.       Kurjaković Sara

9.       Kurtagić Amela

10.   Kurtović Elmedina

11.   Kurtović Sabina

12.   Malkoč Ahmed

13.   Muhić Saira

14.   Mujčić Ajla

15.   Nadarević Ajla

16.   Ramulić Ajla

17.   Šakonjić Esma

18.   Zulić Medina

19.   Redžić Sara

20.   Duraković Sebila

21.   Dizdarević Nejra

Četvrti razred

Spisak  učenika  IV a  školske 2017/18. godine
Stručno  zvanje: medicinski  tehničar
Razredni  starješina: Baković Razija


1.    Alibabić Zerina
2.    Alibegović Harisa
3.    Budimlić Advan
4.    Čavkić Adnan
5.    Čelebić Sandra
6.    Ćoralić Mirzet
7.    Dedić El-Hana
8.    Emrić Zejnudin
9.    Halavać Jasmina
10.    Husarević Ema
11.    Husić Sumeja
12.    Kekić Zerina
13.    Kovačević Nejra
14.    Lelić Amra
15.    Lelić Jasmina
16.    Mehtić Šaban
17.    Mahmutović Ena-Skopljak
18.    Mehić Selmina
19.    Mešić Azra
20.    Muhić Fahreta
21.    Mušinović Aida
22.    Nadarević Aida
23.    Okanović Jasmina
24.    Osmančević Ajla
25.    Račić Admira
26.    Rekić Hana
27.    Rekić Lejla
28.    Sedić Naila
29.    Skalić Sara

Spisak  učenika  IV b  školske 2017/18. godine
Stručno  zvanje: medicinski  tehničar
Razredni  starješina: Delić Rejhana

1.    Begić Adnan
2.    Čavkić Amar
3.    Ćehić Aida
4.    Duraković Sinanudin
5.    Džajić Nadina
6.    Ferizović Emina
7.    Grozdan Neira
8.    Hasić Vildana
9.    Hodžić Adna
10.    Kolaković Emina
11.    Kovačević Sureja
12.    Kurtović Elma
13.    Lulić Emina
14.    Ljubijankić Amina
15.    Majetić Amina
16.    Muharemagić Lejla
17.    Muzaferović Sakib
18.    Osmanagić Džana
19.    Osmančević Elma
20.    Pajić Lejla
21.    Pečenković Reana
22.    Pehlić Senaid
23.    Pepić Elzan
24.    Pepić Elzana
25.    Prošić Sajra
26.    Rošić Belmin
27.    Šepić Adis
28.    Šušnjar Ahmet
29.    Toromanović Dženis
30.    Topić Sara

Spisak  učenika  IV c  školske 2017/18. godine
Stručno  zvanje: medicinski  tehničar
Razredni  starješina: Dizdarević Šemsudin

1.    Alibabić Arnela
2.    Arnautović Amila
3.    Begić Amel
4.    Begić Nerina
5.    Ćehić Ajdin
6.    Dedić Davud
7.    Dedić Medina
8.    Džakulić Amra
9.    Džehverović Hana
10.    Ekić Ajla
11.    Gorinjac Edina
12.    Halilagić Lejla
13.    Hasić Harun
14.    Haščić Aida
15.    Horozović Lejla
16.    Huseini Emrah
17.    Hušić Emina
18.    Kurtović Aldin
19.    Miljić Miloš
20.    Mešić Senad
21.    Mujagić Naida
22.    Mujanović Sedika
23.    Mušić Elma
24.    Osmankić Erna
25.    Pašagić Emir
26.    Sefić Jasmin
27.    Šakinović Selma


Spisak  učenika  IV d  školske 2017/18. godine
Stručno  zvanje: medicinski  tehničar
Razredni  starješina: Brčić Halilagić Vinka

1.    Alić Elma
2.    Aljić Amina
3.    Babić Alvedin
4.    Balićevac Amar
5.    Bećirević Ajdin
6.    Begić Elma
7.    Budimlić Ajdin
8.    Čajić Ismet
9.    Čović Fatima
10.    Dervić Adil
11.    Đulić Selima
12.    Felić Ajla
13.    Grošić Emin
14.    Hadžalić Daira
15.    Hadžipašić Mirzeta
16.    Hodžić Irma
17.    Husić Majda
18.    Karabegović Amela
19.    Mahić Rijad
20.    Miljković Emina
21.    Mujnović Rizah
22.    Porić Šejla
23.    Prošić Sanda
24.    Rožić Ilma
25.    Sabitović Samra
26.    Selmanović Amar
27.    Skalić Harun
28.    Šahinović Amrudina
29.    Talić Nejra


 Spisak  učenika  IV e  školske 2017/18. godine
Stručno  zvanje: farmaceutski tehničar
Razredni  starješina: Kozlica Fuad


1.    Abdić Selma
2.    Alagić Merjema
3.    Balić Anita
4.    Bećirspahić Elma
5.    Begić Nermina
6.    Dizdarević Amina
7.    Dizdarević Nadija
8.    Dolić Armana
9.    Fajić Almina
10.    Halkić Ebubejda
11.    Handanović Azra
12.    Hrnjica Azira
13.    Kečanović Adna
14.    Kličić Ajla
15.    Mehmedović Ismaila
16.    Mesić Anesa
17.    Mešić Senija
18.    Mulalić Amina
19.    Pašalić Lejla
20.    Prošić Minela
21.    Redžić Mirvana
22.    Sedić Maida
23.    Selimović Eldar
24.    Selimović Selma
25.    Šabić Dženis
26.    Šahinović Lejla
27.    Šarić Erna
28.    Štulanović Šejma
29.    Šušnjar Amela
30.    Šušnjar Jasmina
31.    Topić Jasmina

Spisak  učenika  IV f  školske 2017/18. godine
Stručno  zvanje: hemijski tehničar biotehnološkog smjera
Razredni  starješina: Dizdarić Muzafera

1.    Bajrić Zinedin
2.    Baltić Delila
3.    Baltić Fatmira
4.    Čajić Mirsada
5.    Ćehić Ajla
6.    Ćehić Jasmina
7.    Dervišević Mustafa
8.    Durić Amela
9.    Hasanagić Merjema
10.    Hadžić Dino
11.    Huskić Anel
12.    Hukić Selma
13.    Lelić Azra
14.    Ljubijankić Elvedina
15.    Marić Tamara
16.    Muratović Sara